Ракометарите на Пролет експресно го оставија зад себе разочарувачкото реми со Пелистер, триумфирајќи на денешниот натпревар против Радовиш со резултат 36-27. ...
| | прочитана: 12979 | веќе видена

„Слободен печат“ направи ексклузивно интервју со Андреа Нисева која годинава имаше учество на 10 турнири од кои девет на меѓународната сцена, со девет први ...
| | прочитана: 726 | веќе видена