Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 19 часа

Откако владиниот портпарол, Мухамед Хоџа одговарајќи на новинарско прашање дали институциите и општините во кои нема Албанци и немаат вработено ниту еден ...
сите 16 | | | веќе видена

Даница од Радовиш е самохрана мајка. Едното дете како последица на вродената срцева мана добива и пулмонална хипертензија. Соодветен лекар нема во Македонија ...
сите 2 | | | веќе видена